Premium office Ihned k dispozici

DN 19481

  • Svatopetrská, Brno - Komárov, k mapě
  • ihned k dispozici
  • rezervováno
mám zájem
Popis

Nabízíme k pronájmu neobvyklé obchodně-administrativní prostory s vlastním vstupem, foyer a prostorem pro recepci. Areál nabízí výjimečné prostředí na pomezí řeky Ponávky a centra města Brna. Budova a celý areál leží na strategickém místě v rámci brněnské infrastruktury. Je zde výborná dostupnost na dálnice D1 a D2, městská hromadná doprava má své zastávky v bezprostřední blízkosti budovy.

Celková plocha prostor činí 204 m². Umístění ve 2.NP, příchod je vnitřním vlastním schodištěm a vstupem z 1.NP. Prostory velkoplošné kanceláře jsou nabízeny v dokončeném standardu jako jsou vinylové podklady, dlažba, vlastní sociální zařízení, kuchyňka a možnost sdíleného sociálního zázemí v 1.NP, podlahové vytápění, velkoplošný světlík poskytující dostatečné osvětlení celého prostoru denním světlem aj. Nabízí se mezonetová vestavba pro navýšení podlahové plochy.
Budova a celý areál jsou střeženy 24hod denně, v areálu naleznete restauraci, obchod s potravinami nebo třeba Cyklo-speciality. Budoucí nájemníky bude zajímat i blízkost komárovské cyklostezky nebo třeba přilehlá odpočinková zóna při zrekonstruovaném nábřeží Ponávky.
Průkaz energetické náročnosti budovy není aktuálně k dispozici. V inzerci je dle legislativních požadavků uvedena en. třída G.
Více informací v RK.

Zobrazit více
Parametry a vybavení
Plocha204 m²
Nájemrezervováno
Cena za m²rezervováno
Cena za služby11 223 Kč za měsíc
LokalitaSvatopetrská, Brno - Komárov
K dispoziciihned
Katalogové čísloDN 19481
ZařazenoBrno, Komárov
Klimatizace
Recepce v budově
Přístup 24/7
Parkování
Stravování v budově
Možnost pronájmu skladu
PENB
?

Průkaz energetické náročnosti budovy

G
PENB nedodán
G
Lokalita
Máte zájem? Ozvěte se.
Mgr. Jan Dufek

Mgr. Jan Dufek

+420 724 405 333Po - Pá / 8 - 17h[email protected]
Nechte mi na vás kontakt
a já se vám ozvu.

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném