Pronájem kanceláře Maloměřice

  • zobrazit filtr

Maloměřice Zrušit všechny filtry
zobrazit výpis

Pronájem kanceláře Maloměřice

Pronajměte si kancelář na klidném místě, a přitom nadosah centra Brna. Využijte pronájem kanceláře Brno-Maloměřice. Výhodou této městské čtvrti Brna je blízká příroda a významné lokality, jako například přírodní památka Kavky nebo Velká Klajdovka. Brno Maloměřice mají poklidný charakter městyse. Přestože jsou Maloměřice zcela na okraji, je tady výborná infrastruktura s rychlým spojením do centra Brna a dalších městských částí.  

Maloměřice nabízí i přes svou malou rozlohu dobrou občanskou vybavenost a stále snadnou dostupnost pro klienty i zaměstnance. Jednoduše vám tady nebude nic chybět – proto si pronajměte kanceláře Brno Maloměřice za jedinečné ceny. Maloměřice je městská čtvrť na severovýchodním okraji Brna, která má rozlohu 4,06 km² a přibližně 3600 obyvatel. Původně byla samostatnou obcí, ale v roce 1919 byla připojena k Brnu.

V nabídce máme i další kanceláře v městských částech: Brno Střed, Bystrc, Dolní Heršpice, Lesná, Černá pole, Horní Heršpice, Husovice, Komárov, Líšeň, Medlánky, Řečkovice, Slatina, Staré Brno, Starý Lískovec, Trnitá, Veveří, Vinohrady, Zábrdovice, Žabovřesky, Královo pole.

Nechce se vám hledat?

Pošlete poptávku, najdeme
vám nejvhodnější office.

poptat

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném