Pronájem kanceláře Černá Pole

  • zobrazit filtr

Černá Pole Zrušit všechny filtry
zobrazit výpis

Pronájem kanceláře Černá Pole

Pronájem kanceláří v Černých polích je jedinečnou možností, jak získat reprezentativní kanceláře v aktuálně rozvíjejícím se Brně. Černá Pole mají dobrou dostupnost do centra, takže nebude překážkou pro klienty ani zaměstnance se k vám do kanceláře dostat. Zároveň nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost.

V nabídce máme i další kanceláře v městských částech: Brno Střed, Bystrc, Dolní Heršpice, Lesná, Maloměřice, Horní Heršpice, Husovice, Komárov, Líšeň, Medlánky, Řečkovice, Slatina, Staré Brno, Starý Lískovec, Trnitá, Veveří, Vinohrady, Zábrdovice, Žabovřesky, Královo pole.

Více o městské části Černá Pole je městská čtvrť v Brně s rozlohou 2,46 km² a více než 20 000 obyvateli. Toto území bylo k Brnu připojeno postupně v letech 1850, 1912 a 1919. V Černých Polích převládají činžovní domy, ale najdeme zde také panelové, rodinné domy a vily. Většina bloků má dostatek zeleně, což zlepšuje kvalitu bydlení. Na území Černých Polí se nacházejí také rodinné domy v Štefánikově čtvrti a největší brněnský park Lužánky. Dalším významným parkem jsou Schreberovy zahrádky. Hlavní dopravní tepnou čtvrti je Merhautova ulice, spolu s ulicemi Provazníkovou a Drobného.

Nechce se vám hledat?

Pošlete poptávku, najdeme
vám nejvhodnější office.

poptat

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném