Milady Horákové - Finesta

DN 143

  • Milady Horákové 1957/13, Brno - Černá Pole, k mapě
  • info v RK
mám zájem
Popis

Administrativní budova FINESTA je složena ze 7 pater. První nadzemní podlaží sloužící k obchodní činnosti a dalším službám. Dalších 6 pater je kancelářských. Do budoucna se uvažuje o nástavbě dalšího již 8. patra. Součástí je také dvůr ve vnitrobloku sloužící pro návštěvnické parkování a vyhrazené parkovací stání.

Přístup do objektu je z veřejné komunikace přes hlavní recepci. V suterénu budovy jsou k dispozici k pronájmu dvě zasedací místnosti, šatna a sprchy pro cyklisty a fitness. Administrativa je obsluhována dvěma výtahy.
K dispozici jsou moderní kancelářské prostory různého standardu s možností uzavřených kanceláří od 15 m² - 65 m² nebo velké open space prostory. Kompletní patro nabízí přibližně 650 m² vč. sociálního zázemí a komunikací.

Budova je situována v bezprostřední blízkosti centra v první polovině ulice Milady Horákové. Přímo před budovou zastavuje tramvaj a do pěti minut pěšky jste na Moravském náměstí. V přízemí budovy se nachází market s potravinami Žabka, pekařství, zdravotnické potřeby, pizzerie, trafika, v blízkosti lékárna.

Zobrazit více
Parametry a vybavení
Nájeminfo v RK
Cena za m²info v RK
LokalitaMilady Horákové 1957/13, Brno - Černá Pole
Katalogové čísloDN 143
ZařazenoBrno, Černá Pole
Parkování
Lokalita
Máte zájem? Ozvěte se.
Mgr. Jan Dufek

Mgr. Jan Dufek
Komerce

+420 724 405 366Po - Pá / 8 - 17h[email protected]
Nechte mi na vás kontakt
a já se vám ozvu.

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném