O projektu

Projekt www.donajmu.cz vznikl na základě jedné jediné myšlenky. Poskytnout zájemcům o kancelářské prostory ucelenou nabídku na jednom místě.

Nabídku kancelářských prostor lze najít na internetu na spoustě portálech, u spousty realitních zprostředkovatelů, velmi často se opakují, jsou zdvojené či neaktuální a to jsme chtěli změnit.

Proto vznikl ve společnosti Real Spektrum, a.s. projektový tým, který si dal za cíl vytvořit příjemný, moderní a intuitivní web, který poskytne uživateli naprosto komplexní nabídku kancelářských prostor v Brně a okolí.

Tak neváhejte a pusťte se do vyhledávání.
 

Poptat kancelář
 

Kdo se o vás bude starat?

Náš tým je složen výhradně z odborníků, kteří se realitnímu byznysu věnují dlouhodobě, znají podmínky a specifika brněnského trhu, disponují rozsáhlou databází vlastníků kancelářských objektů. Při hledání nových kanceláří jste tedy v těch nejlepších rukou.
 

Jan Dufek

Jan_Dufek

Honza je srdcem našeho týmu. Celý den věnuje klientům a provází je všemi kancelářemi, které si chtějí prohlédnout.

 

Karim Kapitančík

karim-kapitancik

Karim je náš specialista na menší kancelářské celky a obchody. Citlivě vnímá potřeby menších firem.

 

Mgr. Jakub Žiška

zizka

Jakub je strážce dokumentů. Jeho úkol je, aby veškerá smluvní dokumentace stvrzovala dohody mezi majiteli a nájemci a všichni byli spokojeni.

 

Michaela Vomelová

Michaela_Vomelova

Míša má ráda čísla. Hlídá, aby nám čísla nákladů a výnosů umožnila projekt stále vylepšovat a aby zde s námi byl i za dvacet let.

 

Petr Podroužek

podrouzek

Petr je odborník v marketingu. Ví, kam kliknout, co napsat, komu zavolat, aby se o vyhledávači vědělo.

 

Pavel Daněk

PortretPavel

Pavel spravuje databázi volných kanceláří. Udržuje ji aktuální a jeho pečlivému oku neunikne žádná chybička.

 

Petra Svobodová

Petra_Svobodova

Peťa připravuje veškeré podklady, fotografie a další informace, aby každá nabídka byla kompletní a zájemce našel vše, co potřebuje.

 

Tomáš Kokna

Tomas_Kokna

Tom je myšlenkovým otcem projektu a každý den hledá způsoby, jak udělat všem uživatelům prostředí vyhledávače co nejpřátelštější.