Pronájem kanceláře Husovice

  • zobrazit filtr

Husovice Zrušit všechny filtry
zobrazit výpis

Pronájem kanceláře Husovice

Pronájem kanceláří v Brně Husovicích je jedinečnou možností, jak získat reprezentativní kanceláře v aktuálně rozvíjejícím se Brně. Husovice mají dobrou dostupnost do centra, takže nebude překážkou pro klienty ani zaměstnance se k vám do kanceláře dostat. Zároveň nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost.

V Husovicích doporučujeme navštívit:

Technické muzeum v Brně - Muzeum věnované historii a současnosti techniky a přírodních věd. Nabízí stálé i dočasné expozice, interaktivní prvky a bohatý doprovodný program.

Vila Löw-Beer - Původní sídlo průmyslnické rodiny Löw-Beerů, která byla spoluvlastníkem slavné Vily Tugendhat. Vila je dnes muzeem s expozicemi o historii rodiny, textilním průmyslu a moderním bydlení.

Zetor Gallery - Muzeum značky Zetor, která je jedním z nejznámějších výrobců traktorů na světě. Muzeum představuje historii i současnost firmy a jejích produktů.

Park Lužánky - Nejstarší veřejný park v České republice a jeden z nejkrásnějších parků v Brně. Park nabízí možnosti pro sport, relaxaci i kulturní vyžití.

V nabídce máme i další kanceláře v městských částech: Brno Střed, Bystrc, Dolní Heršpice, Lesná, Maloměřice, Černá pole, Horní Heršpice, Komárov, Líšeň, Medlánky, Řečkovice, Slatina, Staré Brno, Starý Lískovec, Trnitá, Veveří, Vinohrady, Zábrdovice, Žabovřesky, Královo pole.

Nechce se vám hledat?

Pošlete poptávku, najdeme
vám nejvhodnější office.

poptat

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném