Pronájem kanceláře Medlánky Brno

  • zobrazit filtr

Medlánky Zrušit všechny filtry
zobrazit výpis

Pronájem kanceláře Medlánky Brno

Pronájem kanceláří V Brně Medlánkách je jedinečnou možností, jak získat reprezentativní kanceláře v aktuálně rozvíjejícím se Brně. Medlánky mají dobrou dostupnost do centra, takže nebude překážkou pro klienty ani zaměstnance se k vám do kanceláře dostat. Zároveň nabízí velmi dobrou občanskou vybavenost.

V Medlánkách je několik zajímavých míst, které stojí za návštěvu:

Technické muzeum v Brně - Muzeum věnované historii a současnosti techniky a přírodních věd. Nabízí stálé i dočasné expozice, interaktivní prvky a bohatý doprovodný program.

Koupaliště Královo Pole - Koupaliště s bazény, tobogány, dětským hřištěm a sportovními areály. Ideální místo pro letní osvěžení a zábavu.

Zoologická zahrada Brno - Zoologická zahrada s více než 200 druhy zvířat z celého světa. Zde můžete vidět například tygry, medvědy, žirafy nebo tučňáky.

Rozhledna Ostrá horka - Dřevěná rozhledna na vrchu Ostrá horka (395 m n. m.), odkud se nabízí krásný výhled na Brno a okolní krajinu

V nabídce máme i další kanceláře v městských částech: Brno Střed, Bystrc, Dolní Heršpice, Lesná, Maloměřice, Černá pole, Horní Heršpice, Husovice, Komárov, Líšeň, Řečkovice, Slatina, Staré Brno, Starý Lískovec, Trnitá, Veveří, Vinohrady, Zábrdovice, Žabovřesky, Královo pole.

Nechce se vám hledat?

Pošlete poptávku, najdeme
vám nejvhodnější office.

poptat

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném