Ihned k dispozici Oblíbená lokalita

Nová Špitálka - budova T

D/DN/130/21/6

  • Plynárenská, Brno - Zábrdovice, k mapě
  • ihned k dispozici
  • 150 000 Kč za měsíc
mám zájem
Popis

V zastoupení majitele nabízíme samostatnou dvoupodlažní kancelářskou budovu o celkové výměře 863,5 m². Střežený skladově-administrativní areál se nachází v blízkosti centra Brna s možností pronájmu dostatečného množství parkovacích stání. Zastávka MHD a občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti (Albert, restaurace, služby/Křenová). Pokud hledáte kombinaci velké konferenční místnosti/showroomu a kancelářského zázemí pro Vaši firmu, tak je pro Vás budova dispozičně připravena. V opačném případě je k dispozici pro Vaše úpravy a splnění všech požadavků na prostory.

Areál je obsluhován centrální recepcí/vrátnicí, kanceláře jsou klimatizované s možností částečného vybavení dle foto. Jedná se o samostatný objekt s vlastním vstupem. V přízemí za vstupními dvěřmi je prostor pro zbudování recepce nebo drobného posezení pro návštěvy, příruční sklad (cca 12 m²), kompletní sociální zázemí, kuchyňka, modulativní polootevřené šatny a dominanta budovy v podobě 250 m² velké konferenční místnosti. Nevyužijete ?, v tom případě si prostor rozdělte třeba na 4 větší kanceláře pro Vaše jednotlivé týmy.
Vnitřní prosklené schodiště spojuje 1. a 2.NP, kde jsou další toalety, kuchyňka, technické zázemí/servrovna, možnost až 8 kanceláří, menší sklad.
Celková čistá kancelářská plocha je cca 570 m². Při maximálním obsazení lze uvažovat o 40 - 60 zaměstnancích. Při využití 1.NP pro jiné účely než kancelářské zde může najít zázemí i firma o cca 30 zaměstnancích.

Pokud Vás nemovitost zajímá, neváhejte si domluvit prohlídku.
Více informací Vám rád doplním. Půdorysy k dispozici.

*Průkaz energetické náročnosti budovy není aktuálně k dispozici. V inzerci je dle legislativních požadavků uvedena en. třída G.

Zobrazit více
Parametry a vybavení
Plocha864 m²
Nájem150 000 Kč za měsíc
Cena za m²2 083 Kč za m²/rok
Cena za služby63 000 Kč za měsíc
LokalitaPlynárenská, Brno - Zábrdovice
Úroveň kanceláříStandard
K dispoziciihned
Katalogové čísloD/DN/130/21/6
ZařazenoBrno, Zábrdovice
Klimatizace
Přístup 24/7
Parkování
Možnost pronájmu skladu
PENB
?

Průkaz energetické náročnosti budovy

G
PENB nedodán
G
Lokalita
Máte zájem? Ozvěte se.
Mgr. Jan Dufek

Mgr. Jan Dufek

+420 724 405 333Po - Pá / 8 - 17h[email protected]
Nechte mi na vás kontakt
a já se vám ozvu.

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném