Ihned k dispozici Oblíbená lokalita

Centrum Veveří

DN 19212

  • Veveří, Brno - Veveří, k mapě
  • ihned k dispozici
  • rezervováno
mám zájem
Popis

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o výměře 191 m² v administrativní budově nacházející se poblíž brněnských trojčat v jedné z nejvyhledávanějších částí města Brna. Jedná se o objekt s výbornou strategickou polohou, v bezprostřední blízkosti centra (dojezd 5 minut). Zastávka MHD cca 100 m. K dispozici parkování před budovou k pronájmu, klientské parkování k dispozici. V budově se nachází banka, prodejna elektroniky, realitní kancelář, daňové poradenství a další. V areálu je možnost stravování pro zaměstnance i dostupnost závodního lékaře.

Prostory jsou přístupné z ulice a nachází se v 1. NP podlaží z celkových 6 NP. Výhodou je hlavní a služební vchod. Prostory jsou dispozičně řešené jako open space, dále je možné využívat dvě jednací místnosti, kancelář, sklad, kuchyňku a sociální zázemí. V budově je centrální recepce, výtahy, ostraha a další služby potřebné pro provoz. Možnost viditelného označení společnosti.
Prostory jsou v dobrém stavebně technickém stavu s klimatizací.

Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.
Za zajištění pronájmu kanceláří u nás neplatíte provizi. Další zajímavé nabídky kanceláří najdete na našem webu realspektrum.cz. Pokud si nevyberete z naší nabídky, náš specialista na kanceláře v Brně Vám rád poskytne informace k dalším, neveřejným nabídkám brněnských kanceláří.

*Průkaz energetické náročnosti budovy není aktuálně k dispozici. V inzerci je dle legislativních požadavků uvedena en. třída G.

Zobrazit více
Parametry a vybavení
Plocha191 m²
Nájemrezervováno
Cena za m²rezervováno
Cena za služby21 010 Kč za měsíc
LokalitaVeveří, Brno - Veveří
K dispoziciihned
Katalogové čísloDN 19212
ZařazenoBrno, Veveří
Klimatizace
Recepce v budově
Přístup 24/7
Výtah
Parkování
Stravování v budově
PENB
?

Průkaz energetické náročnosti budovy

G
PENB nedodán
G
Lokalita
Máte zájem? Ozvěte se.
Mgr. Jan Dufek

Mgr. Jan Dufek

+420 724 405 333Po - Pá / 8 - 17h[email protected]
Nechte mi na vás kontakt
a já se vám ozvu.

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném