• Pražákova 1008/69, Brno - Štýřice, k mapě
  • info v RK
mám zájem
Popis

AZ TOWER představuje budovu s rekordní výškou 111 m, která je naprosto nepřehlédnutelnou dominantou jižního předměstí Brna. Jedná se o moderní, ekologickou a ekonomicky úspornou budovu, kterou najdeme na strategickém místě na ulicích Pražákova a Heršpická, která je výpadovkou na dálnici směrem Vídeň, Praha, Bratislava, Olomouc.

Podzemní podlaží zajišťují velkokapacitní parkování 272 aut pro veřejnost a uživatele budovy s cenovým zvýhodněním parkovného. V obchodní galerii, která prochází přes první tři podlaží budovy, se nachází centrální recepce s nepřetržitým provozem a obchody. Kanceláře od 5. do 22. podlaží jsou řešeny jako otevřené prostory s možností variabilního řešení vnitřní dispozice. V nejvyšších podlažích budovy vzniklo 17 apartmánů, přičemž ve 28. a 29. podlaží se nachází luxusní mezonet s bazénem. Budova poskytuje dostatečné množství skladů, archivů a kolárnu.

Prestižní obchodní adresa s výbornou dopravní dostupností, reprezentativní a flexibilní prostory na míru, kvalitní zázemí, technologie šetrné k životnímu prostředí pro nízkonákladový provoz budovy.

Zobrazit více
Parametry a vybavení
Nájeminfo v RK
Cena za m²info v RK
LokalitaPražákova 1008/69, Brno - Štýřice
Katalogové čísloDN 157
ZařazenoBrno, Štýřice
Přístup 24/7
Parkování
Lokalita
Máte zájem? Ozvěte se.
Mgr. Jan Dufek

Mgr. Jan Dufek

+420 724 405 333Po - Pá / 8 - 17h[email protected]
Nechte mi na vás kontakt
a já se vám ozvu.

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném