DN 151

  • Benešova 708/6c, Brno - Brno-město, k mapě
  • nezadáno
  • info v RK
mám zájem
Popis

Polyfunkční objekt Palác Magnum v centru Brna tvoří logické pokračování historického vývoje nejbližšího okolí, prezentovaného zástavbou z počátku minulého století. Architektura objektu reaguje na starou zástavbu, ale i na nový metalický a skleněný objekt VZP na ulici Rooseveltově.

Funkční a prostorové pojetí stavby je zvoleno tak, aby umožňovalo maximální flexibilitu vnitřních prostor a polyfunkci odpovídající poloze na okraji vnitřního městského jádra. Mimo vlastní architekturu budovy je kladen důraz na řešení technologií na úrovni inteligentní budovy. Prosklené plochy okenních systémů fasády jsou od 3. nadzemního podlaží nahoru opatřeny – elektronicky ovládanými – hliníkovými exteriérovými žaluziemi. Vertikální komunikace je zajištěna schodištěm, jehož částečně proskleným prostorem projíždí dvojice skleněných výtahů.
Parkování přímo v budově, obchodní plochy v 1. a 2. nadzemním podlaží, kancelářské plochy ve 3. až 6. nadzemním podlaží.

Objekt je situován v centru Brna při křižovatce ulice Benešova a Divadelní. Výborná dopravní dostupnost automobilem i MHD. Docházková vzdálenost do historického centra Brna.

Zobrazit více
Parametry a vybavení
Nájeminfo v RK
Cena za m²info v RK
LokalitaBenešova 708/6c, Brno - Brno-město
K dispozicinezadáno
Katalogové čísloDN 151
ZařazenoBrno, Brno-Střed
Lokalita
Máte zájem? Ozvěte se.
Mgr. Jan Dufek

Mgr. Jan Dufek

+420 724 405 333Po - Pá / 8 - 17h[email protected]
Nechte mi na vás kontakt
a já se vám ozvu.

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném