Premium office Dlouhodobě obsazeno

DN 19993

  • Okružní, Brno - Lesná, k mapě
  • ihned k dispozici
  • rezervováno
mám zájem
Popis

NC Okružní je jedinečným komerčním projektem v severní části Brna, který vyniká především perfektním napojením na Brněnský městský okruh a občanskou vybaveností přímo v daném místě. Potřebujete nakoupit (Lidl, Penny market, Albert), na Poštu, do drogerie nebo zverimexu? Je libo Plavecký bazén po práci? Vše na jednom místě!

Nabízíme prostor uvnitř obchodní pasáže, s vlastním přístupem, zásobovací rampou s nákladním výtahem. Celková výměra prostor je 513 m². Sociální zázemí je sdílené s ostatními obchodními jednotkami.

Budova z leteckého pohledu připomínající hřebínek je proložená terasovými výklenky. Celý komerční projekt nabízí přes 1.500 m² retailových ploch a necelých 10.000 m² kancelářských ploch. Venkovní parkování v okolí budovy i garážová stání nabízejí dostatečnou kapacitu pro nájemce i jejich návštěvy. Objekt je umístěn na vnější hranici Brněnského městského okruhu v severní části Brna při ulici Okružní. V bezprostřední blízkosti je vlaková zastávka Lesná, autobusová zastávka (Poliklinika Lesná), do 250 m zastávka TRAM (Halasovo náměstí), supermarkety, restaurace (i přímo v budově), plavecký bazén, Česká pošta. Autem do centra 10 min.

Zobrazit více
Parametry a vybavení
Plocha513 m²
Nájemrezervováno
Cena za m²rezervováno
Cena za služby23 105 Kč za měsíc
LokalitaOkružní, Brno - Lesná
K dispoziciihned
Katalogové čísloDN 19993
ZařazenoBrno, Lesná
Klimatizace
Přístup 24/7
Výtah
Parkování
Stravování v budově
Možnost pronájmu skladu
PENB
?

Průkaz energetické náročnosti budovy

G
PENB nedodán
G
Lokalita
Máte zájem? Ozvěte se.
Mgr. Jan Dufek

Mgr. Jan Dufek
Komerce

+420 724 405 366Po - Pá / 8 - 17h[email protected]
Nechte mi na vás kontakt
a já se vám ozvu.

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném