3 kanceláře v objektu Oblíbená lokalita

Vlněná Office Park

  • Úvod
  • Vlněná Office Park

DN 188

  • Klíčova, Brno, k mapě
  • ihned k dispozici
  • od 6 347 Kč za měsíc
mám zájem
Popis

Vlněna zrcadlí pouto mezi bohatou průmyslovou minulostí Brna a současnou vysokou úrovní výzkumu a vývoje 21. století. Prémiový design a kvalitní technické zázemí Vlněny jsou atraktivní pro nadnárodní společnosti, které hodlají zřídit pobočku v Brně.

Tři propojené budovy s označením F, G, H tvoří dominantní prvek areálu. Jedná s o první dokončené budovy nové výstavby na Vlněně. Úsporné, ale zároveň velkorysé prostory dotváří soubor dalších budov označených jako IQ, těmi jsou A, B, C, D, E. V neposlední řadě zde najdete Bochnerův palác, neorenesanční sídlo Vlněny, které spojuje minulost se současností a je ideálním místem pro všechny společnosti hledající reprezentativní kanceláře s nádechem historie. Na střeše podzemních garáží uprostřed všech budov vznikla zahrada se vzrostlými stromy a trvalkami určená pro relaxaci, která získala ocenění v rámci soutěže Zelená střecha roku 2020.


Budovy IQ (ABCD)


Budovy IQ jsou flexibilní jednotky, které jsou skvělým řešením pro firmy, které vyžadují variabilitu pro své týmy a náplň práce. Podobný koncept řešení byl použit i u nedalekého komplexu Spielberk offices. I přes otevřené a velkorysé pojetí prostor si budovy zachovávají vysokou úspornost.


Budova E


Holandské cihelné zdivo a kov. To je industriálně řešená budova E. Celá budova je stavebně oddělená od zbytku komplexu Vlněna, proto firmám zde sídlícím nabízí více soukromí a exkluzivitu. Samozřejmostí je vysoká variabilita vnitřních prostor, které vám mohou být upraveny na míru dle požadavků.Budova Side Street (FGH)


Tyto tři budovy byly dostavěny jako první jednotky komplexu Vlněna. Jedná se o dominantní prvek Vlněny a její nejvíce viditelnou část, která tvoří vstup do areálu z historického centra Brna.


Bochnerův palác


Bochnerův palác je naprosto jedinečnou částí kanceláří Vlněna Office Center. Tvoří srdce celého komplexu, ve kterém se snoubí historie s novou architekturou. Novorenesanční stavba bude dechberoucím reprezentativním sídlem pro vaši firmu.


Dobrá dostupnost i parkování


Kanceláře Vlněna nejsou pouze ověnčené cenami a hezké na pohled. Jsou skvěle situované. Nachází se totiž v samotném centru Brna. Chůzí se za pár minut dostanete přímo do historického srdce města. Prakticky hned vedle komplexu se nachází jedno z nejznámějších nákupních center v Brně, Galerie Vaňkovka. Pár minut pěšky se u Vlněny nachází také hlavní autobusové i vlakové nádraží. Komplex je doslova obklopen zastávkami MHD, například Zvonařka, Úzká nebo Vlhká.


Kde se občerstvit nebo udělat nákup?


Vzhledem k poloze Vlněny nebudete mít problém se dobře najíst nebo nakoupit. Spíš naopak – budete mít problém si vybrat. Přímo v areálu se nachází skvělá restaurační zařízení, jako např. Grand Kitchen Vlněna, Forkys, Los Capolitos nebo Yummy Lamy. Na jednu z nejlepších káv v Brně si můžete zajít také přímo ve Vlněně – k mistrům baristům z Rebelbean. Hned u areálu najdete snad všechny typy obchodů na které si jen vzpomenete.

Vyžití po práci


Stejně tak s vyžitím po práci to nebudete mít těžké. Proč? Jste v centru! V centru úžasného Brna. Bary, kavárnami, restauracemi se to všude jen hemží. A nejen těmi. Na dosah ruky jsou také sportoviště, tělocvičny, kina, skvělá brněnská divadla nebo památky. Po práci si můžete rovnou z Vlněny zajít třeba na brněnský Špilas, jednu z místních dominant.

Zobrazit více
Parametry a vybavení
Plocha17 m² - 56 m²
Nájemod 6 347 Kč za měsíc
Cena za m²od 3 888 Kč za m²/rok
Cena za službyod 74 Kč za m²/měsíc
LokalitaKlíčova, Brno
Úroveň kanceláříPremium
K dispoziciihned
Katalogové čísloDN 188
Klimatizace
Přístup 24/7
Výtah
Parkování
PENB
?

Průkaz energetické náročnosti budovy

G
PENB nedodán
G
Lokalita
Typy kanceláří v nabídce
PodlažíVelikostDostupnostCenaCena za služby
2. NP56 m²od 15. 7. 202418 198 Kč za měsíc5 000 Kč za měsíc poptat
2. NP17 m²od 15. 7. 20246 347 Kč za měsíc1 300 Kč za měsíc poptat
3. NP40 m²ihned13 498 Kč za měsíc3 200 Kč za měsíc poptat
Máte zájem? Ozvěte se.
Mgr. Jan Dufek

Mgr. Jan Dufek
Komerce

+420 724 405 366Po - Pá / 8 - 17h[email protected]
Nechte mi na vás kontakt
a já se vám ozvu.

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném