Areál Slatina Green Building

DN 133

  • Tuřanka, Brno - Slatina, k mapě
  • info v RK
mám zájem
Popis
Kanceláře Areál Slatina Green Building ocení každý, kdo potřebuje dobrou dostupnost k dálnici a zároveň kanceláře ve vysokém standardu a městském stylu. Centrum tak vzniklo za účelem doplnění brněnské průmyslové zóny Černovických teras o další technické a administrativní prostory. Pro celý je typická je velká rozloha (30 000 m² k pronájmu) a zároveň velmi nízké náklady na provoz. Tyto nízké náklady na topení a chlazení, spojené s A energetickým štítkem pro areál, jsou zajištěny použitými technologiemi pro získávání energie, jako je například využití větrné a geotermální energie nebo fotovoltaiky. Mezi standardy budov patří zdvojené podlahy, bezprůvanová klimatizace, optické rozvody, LED osvětlení, bezdrátové vypínače DALI, EPS, SHZ, vnitřní dispozice dle požadavků nájemce, otvírané okna, recepce, bezbariérový přístup 24/7, výtah nebo ostraha.

Dobrá dostupnost i parkování

Kanceláře Slatina Green Building vás ohromí velmi dobrou dostupností a množstvím parkovacích míst k dispozici. Vy, vaši zaměstnanci i vaši klienti můžete zaparkovat na jednom z mnoha hlídaných parkovišť, které se rozkládají uvnitř i vně samotného areálu. Zastávky MHD najdete hned u areálu. První na ulici Tuřanka (MHD Areál Slatina) a dále na ulici Řípská (MHD Šmahova). Jezdí sem autobusy 73, 75, 77 a 78. Exit 201 k dálnici D1 je jen 1 minutu autem, 2 minuty je železniční stanice, další 2 minuty letiště Brno. Do centra Brna se dostanete autem za méně než 10 minut.

Kde se občerstvit nebo udělat nákup?

Přímo v areálu najdete vyhledávané Slatina bistro. Dále je zde také Baštírna nebo bistro Patyzón – všechny ležící v areálu nebo přímo u něj. Pokud by vám výběr nestačil, přímo na ulici Tuřanka najdete také kebab nebo bistro Pauzza. Na kávu si můžete v areálu zajít do krásné kavárny BiegunCafe. Přímo součástí centra je také školka, automyčky, pneuservis, potraviny, Alzabox, Zásilkovna box nebo bankomat.

Vyžití po práci

Opět – jak jinak – přímo v areálu najdete PS Fitness centrum, kam si můžete zajít po práci zacvičit. Jelikož jste na okraji Brna, je všude kolem dostatek zeleně a prostoru pro udělání procházky během práce nebo po ní. V docházkové vzdálenosti od areálu najdete také dětské hřiště Slatinka
Zobrazit více
Parametry a vybavení
Nájeminfo v RK
Cena za m²info v RK
LokalitaTuřanka, Brno - Slatina
Katalogové čísloDN 133
ZařazenoBrno, Slatina
Parkování
Lokalita
Máte zájem? Ozvěte se.
Mgr. Jan Dufek

Mgr. Jan Dufek
Komerce

+420 724 405 366Po - Pá / 8 - 17h[email protected]
Nechte mi na vás kontakt
a já se vám ozvu.

Bez
provize

Největší nabídka
v Brně

Přidělený
specialista

Neveřejné
nabídky

Slevy na
nájemném