Benefity moderních kanceláří

Víte, že se vyplatí investovat do moderních kanceláří? Právě kanceláře a kvalita pracovního prostoru není tím správným místem, kde šetřit. Podívejte se, proč.

AdobeStock_291457254

Co se dozvíte?

 

Moderní kanceláře vám pomohou udržet si zaměstnance

Moderní kanceláře mají mnoho výhod, na které byste u běžných kanceláří ani nepomysleli. Nejen, že kvalitně vybavené kanceláře pomáhají zvýšit produktivitu, ale hlavně pomohou, abyste si své zaměstnance udrželi. Díky moderním kancelářím jim můžete nabídnout luxus, kterého se nebudou chtít jen tak vzdát. Užijte si nejvyšší standard kanceláří.
 

Co mohou moderní kanceláře nabídnout?

Moderní kanceláře jsou navrženy pro lidi. Právě v tom je největší rozdíl oproti běžným kancelářím. Běžné kanceláře jsou navrženy pro práci, aby v nich mohli zaměstnanci pracovat, ovšem nenabízejí téměř žádné další vyžití. Naopak moderní kanceláře se přímo nabízí v tom, aby v nich zaměstnanci trávili co nejvíc času a zároveň jim to bylo příjemné. Podívejte se, jaké vychytávky vám moderní kanceláře mohou nabídnout.
 

Dokonalé mikroklima

Velmi často se v kancelářích zapomíná na správnou vzduchotechniku. Klimatizace je dnes standard, ale čerstvý vzduch už ne. Přitom často nejdou ani otevřít okna. Právě práce v takové kanceláři je vyčerpávající. Moderní kanceláře mají propracovanou vzduchotechniku. Dostanou do kanceláří čerstvý vzduch, dokáží ho ideálně tento vzduch zvlhčit, stejně jako udržovat optimální teplotu. Samozřejmostí jsou také vzduchové bakteriální filtry.
 

Vyladěný vnitřní prostor

Pokud jsou kanceláře přestavěné z jiných starších objektů, často je velmi náročné pracovat s prostorem. Nosné zdi většinou zbourat nemůžete, nebo je to finančně velmi náročné. Oproti tomu moderní kanceláře myslí na to, abyste si je mohli dokonale přizpůsobit svým potřebám. Můžete z nich mít open-space, stejně jako je snadno proměníte v menší celky a samostatné kanceláře nebo zasedací místnosti. Každému navíc dopřejí dostatek prostoru.
 

Jednoduchá dostupnost

Důležitá je dostupnost. Na té záleží především, protože nikdo ze zaměstnanců nechce dojíždět příliš daleko nebo složitě přes celé město. Moderní kanceláře nabízí zejména dostatek parkovacích míst, blízký nájezd na dálnici, stejně jako blízkost zastávek MHD nebo veřejné dopravy, například vlaku.
 

Technologicky na úrovni

Více než důležitá je u kanceláří technologická vyspělost. Běžně bude například k internetu připojeno několik stovek až tisíců lidí. Tady už potřebujete vysokorychlostní internet, stejně jako třeba dostatečný příkon elektrické energie. Opomenout nesmíme ani kvalitní materiály, které něco vydrží a možnost využít potřebná zařízení jako tiskárny a skenery. Samozřejmostí je i okamžitý přístup k náhradním náplním do tiskárny, kancelářskému papíru nebo dalším důležitým věcem pro chod těchto zařízení.

Vyžití ve volném čase

Není nad to, když je součástí komplexu kanceláří také restaurace, kavárny nebo třeba supermarket. Bonusem jsou často fitness centra, podobně jako dostatek zeleně v podobě parků a zelené střechy.
 

Zabezpečení 24/7

Běžné kanceláře prakticky nejsou nijak zvláštně chráněny. Moderní kanceláře mají vlastní recepci stejně jako ostrahu, a to ideálně 24/7. Dále jsou zabezpečeny kamerovým systémem a přístupovými kartami.
 

autor článku: Mgr. Jan DufekKomerce