Projekce a výstavba nepřipravených prostor pro prodejnu a servis šicích strojů

Pro naše klienty nabízíme také služby, které zajišťujeme pomocí externích dodavatelů. Jednou z těchto služeb je projekce a realizace vnitřního členění a vybavení u prostor, které jsou zcela nevybavené, případně ve stavu shell and core (proklik do slovníku pojmů). Tito dodavatelé jsou stálí, prověření a spolehliví.

Jedním vzorným příkladem ze všech bylo přestěhování prodejny zaměřené na prodej, servis a doplňky šicích strojů.

 

Jak jsme postupovali?

 

Po prvním kontaktu následovala návštěva stávajícího provozu a vyjasnění všech náležitostí a analýza požadavků. Proběhlo vytipování vhodných lokací a následné prohlídky. Prohlídky jsme z důvodu šetření klientova času seřadili dle vhodnosti. A hned do první lokality se klient zamiloval, ostatní prohlídky pak byly spíše utvrzením jeho počátečního dojmu.

projekce a vystavba nepripravenych prostor

 

Zařídili jsme stavební úpravy na míru

 

Následná jednání se nesla v duchu kompletní vestavby do prozatím prázdného prostoru. Z počátku šlo o vyjednávání, jaké investice do stavebních úprav ponese majitel nemovitosti a co bude již v režii nájemce. V tomto okamžiku jsme oslovili našeho externího odborníka na projekční práce a realizaci Martina Salajku. Ten dal dohromady přesné potřeby klienta na dispoziční řešení, propojil se s technickou správou objektu a připravil klientovi exkluzivní projekt na míru s kompletní realizací na klíč.
 

Desítky hodin práce jsou vidět

Některá technická řešení se ukázala být nákladnější a tak v průběhu došlo k několika korekcím a úpravě v celkovém standardu, což vedlo k celkové naprosté spokojenosti klienta. Spolupráce s tímto dodavatelem se opět vyplatila a vy můžete výsledek této spolupráce shlédnout v nové prodejně našeho klienta v Brně na Svatopetrské.

autor článku: Mgr. Jan DufekKomerce