Prémiové kanceláře kategorie "A"

Pod pojmem prémiové kanceláře si můžete představit ty nejluxusnější moderní administrativní budovy, často novostavby, které zajišťují bezkonkurenční komfort a nejvyšší kvalitu odpovídající vysokým standardům. Splňují řadu náročných kritérií jako je skvělá lokalita, výborná dopravní dostupnost, energetická úspornost a perfektní občanská vybavenost v okolí.

Vyšší standard pro zaměstnance i společnost

Mezi standardy tohoto typu kanceláří patří klimatizace, žaluzie, vysokorychlostní internet, zdvojené podlahy a výtah ve vysoko podlažních budovách. Nechybí ani recepce, profesionální správa, nonstop ostraha a bezbariérový přístup. Další výhodou prémiových kanceláří je jejich flexibilita. Dispozice jednotlivých místností lze často přizpůsobit individuálním potřebám klienta.

Areal_Slatina-012

 

Design

Originalita a moderní design se odráží v každé jednotlivé části těchto kancelářských budov – ať už se jedná o interiér jednotlivých kanceláří, zasedací místnost vybavenou hi-tech technologiemi, vstupní recepci či nejbližší okolí.

 

Relax v pracovní době

Firmy si dobře uvědomují že na jejich zaměstnance je vyvíjen obrovský tlak. Proto klienti prémiových kanceláří jistě ocení, že jejich nedílnou součástí jsou relaxační zóny. Zaměstnanci si zde mohou během pracovní doby odběhnout, provětrat hlavu, utřídit myšlenky, dát si zde kávu či oběd s kolegy nebo si třeba zacvičit jógu.

 

Občerstvení i lékař na dosah ruky

Obrovským benefitem je také plná občanská vybavenost. V těchto prémiových kancelářích budete mít po ruce řadu restaurací, bister a kaváren, drobné obchody, kadeřnictví, posilovnu, poštu, lékaře, kadeřníka nebo třeba čistírnu.

 

Snadná dostupnost

Do areálu bývá výborná dostupnost MHD – tato centra mají mnohdy vybudované vlastní zastávky. Pokud se však dopravujete automobilem, je zde dostatek parkovacích míst nejen pro nájemce, ale i pro jejich klienty. V případě elektromobilu bývá standardem i dobíjecí stanice. Areál však většinou disponuje i kolárnou či stojany se sdílenými elektrokoly.

Prémiové kanceláře jsou velkým lákadlem, po kterém je vysoká poptávka. V Brně můžeme mezi prémiové prostory zařadit například Vlněnou, Spielberk office center, Titanium, Nová Zbrojovka, Šumavskou Tower, Brno Business Park nebo AREAL Slatina, aj.

 

Máte zájem? Poptejte nás!

Máte nějaký dotaz?

Vyplňte tento formulář a my se Vám brzy ozveme.