Jak na podnájem kánceláří

Co byste řekli tomu, kdybyste mohli část svých pronajatých kancelářských prostor podnajmout dál a zaplatit tak část svých nákladů? Podnajměte alespoň část svých kancelářských prostor a vydělejte na tom. Pokud máte nevyužívané prostory větší než 100 m², dejte nám vědět a neplaťte zbytečně za metry čtvereční, které nevyužíváte.

Jak na to? Je to snadnější, než myslíte

Je to opravdu snadné. Domluvte si s námi schůzku a my vás celým procesem provedeme. Ze všeho nejdřív budete potřebovat souhlas majitele s podnájmem – to by ale neměl být problém. A to je prakticky všechno, co potřebujete. Pak už můžete nevyužité kancelářské prostory společně s námi podnajímat. Preferujeme, pokud budete schopni prostory podnajímat alespoň 1 rok, ale raději déle.

umavská tower - budova A_půl patra (002)

Vše ostatní už nechte na nás. Přijedeme za vámi a vše s vámi zkonzultujeme. Náš tým odborníků vám najde vhodného podnájemce a zároveň se postará o veškeré nutné právní nebo administrativní kroky. Napište nám ještě dnes, a už za pár dní můžete výrazně snížit svoje náklady na kancelářské prostory.

Máte zájem?

Ozvěte se nám. Nezávaznou schůzku můžeme mít ještě dnes.

Máte nějaký dotaz?

Vyplňte tento formulář a my se Vám brzy ozveme.

autor článku: Mgr. Jan DufekKomerce