Coworking v Brně

Pokud nemáte zázemí své vlastní kanceláře, jste freelancer a nevyhovuje vám home office, coworking může být ideálním řešením. Velmi často se jedná o moderní open-space, kde si pronajmete své místo. Standardně je open-space doplněn o několik samostatných kanceláří a různě velké zasedací místnosti, kde se můžete nerušeně setkávat se svými obchodními partnery či klienty. Kromě místa pro práci získáte možnost využívat kancelářské vybavení, jako je tiskárna či vysokorychlostní internet. Součástí coworkingových center bývá i kuchyňka s kávovarem a relaxační zóna.

Benefity sdílených kanceláří

Coworkingová centra nabízí svým klientům různé možnosti členství, které jsou vytvořeny na míru jejich potřebám. Není tedy problém coworking navštěvovat denně nebo pouze 1x týdně. Tento koncept sdílených prostor byl vytvořen především proto, aby podporoval kreativitu a spolupráci mezi lidmi, kteří jej navštěvují. Má je inspirovat, motivovat k lepším výkonům a poskytnout jim ideální podmínky vedoucí k novým nápadům a inovacím. I proto jsou coworkingová centra řešena velmi moderně a pořádají se zde různé eventy, konference a školení.

clubco_jpeg-1920px-109
 

TOP 3 coworkingová místa v Brně

  1. Clubco - patří pod office centrum Vlněna. Je nově postavené a řadí se mezi nejmodernější coworkingy pro začínající podnikatele, startupy i freelancery. Prostory jsou k dispozici 24/7, zasedačky disponují hi-tech vybavením. Nevšední retro design interiéru jistě nakopne vaši kreativitu na maximum. Pomyslnou třešničkou na dortu je stylová terasa s výhledem na relaxační zónu nacházející se uprostřed areálu.

  1. Brnotanajdete jej v brněnských Židenicích na ulici Gajdošova. Tyto prostory ocení především vyznavači minimalismu, přírodních materiálu a hi-tech vybavení. Kvalita a komfort jsou zde na prvním místě – prosvětlené místnosti, stoly vyrobené z masivu, ergonomické židle. Členům je zde také k dispozici terasa, relaxační zóna, zasedačky i kuchyňka. Stejně jako Impuct Hub i Brnota nabízí novým členům 1 zkušební den zdarma.
  1. Impuct Hub – je jedním z nejznámějších coworkingů v Brně a nachází se na ulici Cyrilská 7, jen kousek od hlavního nádraží. Má více než 560 aktivních členů. Pracovat zde můžete v moderním open space nebo v jedné ze 7 stylových zasedacích místností. K dispozici vám bude také kuchyňka a 2 krásné terasy ideální pro odpočinek. Pro nové členy nabízí den na vyzkoušení zdarma.